Zajímavé odkazy

 

Anton - výroba hudebních nástrojů - odkaz zde

Ateliér se zabývá převážně výrobou terapeutických hudebních nástroju a příslušenství. V současné době stavíme celou řadu terapeutických nástrojů počínaje dětskými pentatonickými kantelkami po velké altové lyry. Vedle tohoto druhu zařazujeme postupně do výroby také repliky historických hudebních nástrojů.

 


 

Ateliér Délos - odkaz zde

Webové stránky Ateliéru Délos s kurzy hry na lyru, kde můžete objevit bohaté možnosti tohoto moderního nástroje a naučit se jej rozeznít Vaší vlastní hudbou.

 


 

Práce pro ZP - odkaz zde

Portál je zaměřen na potřeby osob se zdravotním postižením, zejména na zprostředkování pomoci v uplatnění na trhu práce. Obsahuje informační část, kde je možné se dozvědět vše kolem legislativy, dále pak tržiště pracovních nabídek a poptávek, kontaktů na podporovaná zaměstnání a chráněné dílny a v neposlední řadě i oblast vzdělávání.

 


 

Helpes - odkaz zde

Informační webové stránky pro všechny potřebné lidi s nejčastějšími zdravotními komplikacemi. Cílem je informovat o možnostech všech popsaných skupin v léčbě a zapojení do normálního života. Co nejjednodušším způsobem poskytnout kontakty na centra pomoci, orientaci v možnostech využití státních sociálních podpor, dostupnost zdravotních pomůcek a ostatních možností, které jsou uvedeny v základní nabídce.

 


 

Interporadna - odkaz zde

Internetový portál - poradenský, informační a diskusní server pro osoby se specifickými potřebami a všechny blízké.

 


 

Poradna EXTC - odkaz zde

Stránky www.extc.cz a drogovou poradnu provozují Terénní programy Brno, Sdružení Podané ruce, v rámci programu Prevence zneužívání syntetických drog.

 


Woods Harp Center - odkaz zde

Stránky zaměřené na výrobu a prodej velkých harf. Stránky jsou v angličtině a založila je Silvia Woods. Na stránkách jsou videa i zvukové nahrávky tohoto terapeutického nástroje.