Záměr zničit MAUT, aneb Jak se zbavit MAUTu

 

V roce 2010 nabádá tehdejší předseda CZMTA  Matěj Lipský své kolegy k tomu, aby se zbavili MAUTu a o záměru přesvědčit EMTC o tom, s kým se mají spíše bavit. Evropu nemusí přesvědčovat, stačí, že členka CZMTA M. Gerlichová zastává v rozporu s Dohodou post delegátky za ČR a poskytuje informace v rozporu se skutečností.

 

 

 

Datum emailu:

07.07.2010 13:40

 

V současné době a za stávajících okolností za sebe odmítám jakoukoliv spolupráci s MAUTem i Akademií Alternativa. Stejně se k tomu staví Jirka Kantor. Zajímá mě vyjádření všech ostatních, abychom kdyžtak vydali oficiální stanovisko. Co se pák týče máme jednu jedinou a sice, že se s nimi nebudeme bavit a zkusíme přesvědčit Evropu o tom, s kým mají spíš jednat. Nebo ať nás vyhodí všechny do doby, než se to tu urovná a pak budeme muset všichni hodně pracovat, abychom se MAUTu zbavili. Tj. udělat pořádně web, dohodnout stanovy, profesi, etiku, atestace, garance kurzů a pak se otevřít ven a přijmout cca 500 čekatelů o členství.

Matěj

PS: svůj dopis do EMTC napíšu až za tři dny, teď jsem na to příliš zaslepený hněvem. Přijde mi to, jako když padla vláda v době předsednictví ČR EU.